28.2.2014 aneb so afraid

28. února 2014 v 15:59 | Andee Waiss |  Diary
Ahojky,

koukáte, že jsem si dala pauzu? Radši bych si ji nedala, ačkoli jsem se během ní nenudila, naopak. Akorát teď řeším jisté dilema. Respektive průser. Něco, na co jsem doufala, že nikdy nedojde.
Nejdřív vám tu s jistou škodolibostí zrekapituluju uplynulé dva dny. Tedy škodolibost škrtejte, pokud nejste jedna konkrétní osoba. A já si teď o každé z vás myslím, že jí být můžete. Takže klidně s tou jistou škodolibostí, no.
Uplynulé dva dny jsem strávila s M. a už si ani nepamatuju, co jsme dělaly, vím jen, že to zahrnovalo spoustu prokecaného ťapání po zapadlých končinách, cigaret a příliš přítomnosti té její lásky, která ovšem fotbal hraje dobře, na jejich tréninky jsme zmrzlé koukaly oba dny.
To ale není ono dilema. Jak už vám možná došlo výše, dávám si minimálně pauzu s tímhle blogem. A dělám to neskutečně nerada, jelikož ho neuvěřitelně miluju a potřebuju. Potřebuju se někam vykecat, zbavit se všech těch pocitů a věcí, které bych reálným lidem nikdy nedokázala říct. Moct to sem napsat a dostat to ze sebe. Říct to někomu, koho patrně po zbytek života neuvidím a nemuset se bát. Nepřemýšlet nad každým slovíčkem a prostě nechat prsty volně putovat po klávesnici a vstřebávat klid, který mi to přináší.
Jenže to už neplatí.
Pamatujete, jak jsem zmiňovala, že jsem M. posílala jeden ze svých článků? Přísahala že mi blog hledat nebude, ačkoli obě moc dobře víme, že by stačilo zkopírovat odstavec a byla by tam. A přísahala, že v tomhle nejede. A já jí to zatraceně moc chci věřit a to nejen díky tomu, že jsem s ní byla pak celý den a taková kráva aby si ze mě celou tu dobu dělala legraci není.
V té chvíli to ale bylo horší. Byla jsem ve škole a na informatice mrkla na blog, pochvalovala si, jaké mám aktivní kočky, že pěkně komentují... a najednou to bylo v hajzlu. A já bych se šíleně moc chtěla vypsat ze všech svých reakcí a pocitů zrady a zklamání a všeho tohohle, ale takovou radost té dotyčné případně neudělám. Takže to prostě shrnu tak, že jsem objevila komentář kamarádky M. přesně k tomu poslanému článku. To vám koneckonců došlo. Zbytek vyučování jsem byla ve škole úplně na nic a učitelům rovnou nakecala že je mi blbě a zírala do blba. Zas tak daleko to pravdě nebylo. Cestou domů jsem nasadila svůj typicky mrtvý výraz a vykouřila nezveřejnitelné množství cigaret. Doma jsem konečně popustila uzdu své těžko potlačované vlně hysterie a jednak si zapálila ještě s maminkou a jednak seřvala M., jejíž okamžité lákání ven jsem brala jako výsměch a byla jen ráda, že mi nešla naproti k metru, jak jsme byly domluvené, protože bych ji v momentálním stavu nejspíš shodila do kolejí. Projevila uvěřitelný údiv, jemuž více než já se svou paranoiou věřila rodinka, což je samo o sobě co říct. Dotyčné totiž o našem výletu a existenci článku s ním souvisejícím řekla a poté se pohádaly a prý dokonce ví její přístup k Facebooku. Nějak jsem nepochopila, proč se za to mstí mě a první co ji napadlo bylo hledat tuhle stránku, ale to M. prý taky ne. Je celkem zajímavá představa, že by na mě žárlila osoba, s níž byla M. celou tu dobu, co jsem byla tou žárlivou já, ale takhle to končit nemuselo.
Vím, že jsem dnes měla zveřejňovat, ale nějak to nevidím, moje dny jednak vypadají tak, že jsem do osmi venku a pak víceméně hned jdu do postele, kde mě spánek přemůže proti mé vůli, ale hlavně se bojím. Sakra, já se bojím sem dát i deníček, natož Její příběh. A to je fakt škoda, jelikož už se to konečně chýlilo ke konci a k té nejzajímavější části. Nenenáviďte mě, kočky...
Chápejte, nejde ani o to, že by to někdo četl, to koneckonců na internetu může kdokoli. Nepřijdu si tu bezpečně a nechci se u zveřejňování cítit stejně vyklepaně jako když jsem minulý rok zveřejnila tu ukázku a pak sem hodila celý vyklepaný článek. Blogování mi má dělat radost. Momentálně to tak být nemůže. Ovšem pište, odpovídat budu :-)

Doopravdy with love, Andee :-*
 


Komentáře

1 eM. eM. | Web | 28. února 2014 v 18:05 | Reagovat

Ahoj :)
Za prvé se chci omluvit, že jsem tu tak dlooooouho nebyla :( Vůbec jsem teď neměla náladu chodit na blogy, natož komentovat :( sotva jsem napsala nějakou kravinu na svůj blog, ale snažila jsem si aspoň jednou za čas něco poznamenat, abych si to pak někdy mohla zpětně přečíst :)

Strašně mě mrzí, co teď musíš řešit :(
Občas jsem se trochu v tomhle článku ztrácela, asi jak jsem tu dlouho nebyla a celkově jsem ztratila o všem přehled :(
Já si nedovedu představit, že by někdo našel můj blog :( Nikdo neví, že píšu .. možná jsem to jednou za čas tak prohodila, ale spíš tak ze srandy, takže to nikdo nebral vážně :D

.. s tím kouřením koukám, že jsi na tom snad jako já. Tedy, teď už nechodím s kámoškama, ale potají kouřím doma .. nikdo o tom neví :X

Doufám, že to bude brzy ok a ty se tu budeš cítit jako dřív (jestli o půjde), protože si myslím, že blogování je pro tebe jak stvořené :))

2 cincina cincina | Web | 28. února 2014 v 19:00 | Reagovat

:O Nevím, jestli jsem to správně pochopila.... ale rozumím tomu, že nechceš, aby známí věděli o tvém blogu. Proto se snažím být anonymní a nikdo neví, že blog mám:) Přesně pro tohle. Aby se mi pak někdo vysmíval za povídky, za mé pocity, kecy apod.
Mrzí mě, že si dáváš pauzu, ale chápu to:((((

3 Zoey* Zoey* | Web | 28. února 2014 v 19:10 | Reagovat

Joo, už jsem četla :* jsem na sebe hrdá :P báječné ;) jenom mě trošku udivuje, že by vlastně měli Bloncka a spol. volný přístup do pokoje Andy aby tam mohli něco vzít ;) ale je to tvůj internát ;) a moc se mi líbí popis pocitů Jak Andy tak Patrika ;)
Tohle je mi s M. tak nějak líto ... mě by ani nevadilo, kdyby o mém blogu někdo vědel, ale spíš bych chtěla aby mi to neříkal, nebo abych o tom nevděla já ... a je škoda, že ti ti slíbila a pak porušila :/

4 Zoey* Zoey* | Web | 28. února 2014 v 19:32 | Reagovat

Tak je to tvůj internát a neříkám, že to tak nejde ;) vlastně my na internátu máme jednu společnou koupelnu na patře- ale samozřejmě když jdeme na chvíli pryč, tak nezamykáme, ale zase mě se spolubydlící se povede málokdy abysme ani jedna nebyla na pokoji- ale taky se to stane, takže pak je pokoj odemčený ;) určitě může být internát, kde to je udělané, jako to máš ty ve svém příběhu ;) to byla jenom moje připomínka, protože jsem zvyklá na to svoje ;)

5 wildbabe wildbabe | Web | 28. února 2014 v 20:13 | Reagovat

Zlatíčko, tvůj blog jsem si nechala na konec a hned jdu dočítat!
Jinak, těma fotkama, možná jen pro začátek bych dala svoji a pak jen prostě kdyby nějaká byla, z nějaké akcee, nebo k tématu a tak. Ne že bych každý den zadělávala články mýma fotkama. To zas ne. Ale když už bych řekla něco o sobě, mů blog by byl už veřejný. Už tak hodně lidí ví, že mám blog a marně ze mě tahají název. Ale uvidím noo. A jsem ráda, že jsem tě potěšila..
Noo.. je celkem škoda, že kamarádka slib porušila.. vím jak se teeď asi cítíš.. bude zas fajn, neboj. Máš nás drahoušku, jsme tu s tebou :*

6 wildbabe wildbabe | Web | 28. února 2014 v 20:52 | Reagovat

Noo, akorát jeho část byla hrozně krátkaá:D.. Jsem si tak představovala, nějakého takového kluka.. No, já se teď ohleedně kluků nevyjadřuji. Momentálně mám menší depku, protože jsem důvodem deprese jedné osoby opačného pohlaví, ale to možná proberu v needěli:D

7 Kubí Kubí | 28. února 2014 v 23:39 | Reagovat

Ahoj Andee, máš krásný blog, opravdu se dokážu do tvých článků začíst, protože to psaní krásně prožíváš. Nicméně si myslím, že když ti M. řekla, že ona ten blog nehledala, že bys jí měla věřit, přece jen kdyby ho znala, určitě by to bylo nějak poznat. Narážela by na věci, které tu píšeš, aby ti došlo, že si tvé psaní četla, pokud to dělá, tak pak bych možná v ní takovou důvěru neměl. Ale uvědom si, že ty si žárlila na tu její kamarádku, když se M. bavila jen s ní a co, když ta její kamarádka to má teď stejně, když se M. baví spíš s tebou. Třeba se vám chtěla "pomstít" oběma. Ale netrap se tím, určitě to najde své vysvětlení, ale prosím s blogem si pauzu nedávej :-?. Hezčí blog jsem snad nikdy neviděl :-)

8 Adele • hers.blog.cz Adele • hers.blog.cz | Web | 1. března 2014 v 11:34 | Reagovat

Ježiš, to je mi líto :/ Není tak strašný, když si to přečte ta kamarádka, ale když to ještě chce říct někomu jinému... chápu, že se tady teď necítíš bezpečně, na můj blog chodí několik spolužaček a včera tam DOKONCE BYLA MAMKA (když mi to říkala, myslela jsem, že omdlím) a taky mě to znervózňuje, nemůžu si tam úplně vylévat srdce. Doufám, že se to nějak vyřeší... a taky doufám, že ten další blbej díl sem dáš brzo, protože už fakt chci tu svatbu ;) Tak hodně štěstí, M. toho určitě lituje a doufám, že to spolu nějak vyřešíte ;) :*

9 Slečna bez tváře Slečna bez tváře | Web | 1. března 2014 v 12:01 | Reagovat

Ou, M. nejspíš nemá blog, že? Asi nemůže chápat, jaký to pro nás je. Ale chápu tě, prošla jsem si tím taky. Je divný pocit, být najednou prozrazena ze všeho.

10 Lucy1616 Lucy1616 | Web | 1. března 2014 v 16:23 | Reagovat

Je mi moc líto, co ti udělala tvoje kamarádka. Moje mamka sice ví, že mám blog, ale dál se o to nezajímá. Chápe, že se při blogování octnu v jiném světě a dokáže mě aspoň trochu odtrhnout od reality. A z přátel a kamarádů o tom nikdo nemá ani tušení.
Je opravdu škoda, že si dáváš pauzu, na jednu straně tě plně chápu, ale budou mi chybět tvoje články a deníček. Ale hlavně další kapitoly, na které jsem se taaak těšila! Doufám, že se sem brzo vrátíš a všechno bude jako dřív ;)
Jinak ta jóga podle Niny Dobrev mě moc nebavila - bylo to spíš takový protahování, kde musíš zapojit břicho. No prostě jóga. Ale zkus ji, třeba tě bude bavit :)

11 Andie Andie | Web | 2. března 2014 v 8:12 | Reagovat

joo v mém případě bohužel sliby chyby, netušila jsem, kolik se mi toho navalí do školy a bohužel vůbec nevím, kdy bude čas na napsání alespoň prvních pár kapitol toho příběhu, nestíhám ani psát na blog :(

12 Andie Andie | Web | 2. března 2014 v 8:16 | Reagovat

Toho s M. tedy škoda, ale chápu, že psát blog vyklepaná a ve stresu, že to někdo bude číst, nemá cenu, a nemůžeš napsat vše - mě také dost ovlivňuje to, že můj blogp ár lidí z "reality" zná :(
tak ať se to nějak vyřeší a brzy se nám vrať do blogového světa :)

13 Kubi Kubi | Web | 2. března 2014 v 15:55 | Reagovat

"Kubí" To jsem vážně nepsala já, až teď čtu tenhle článek, protože jsem tu od středy nebyla.... To je mi fakt líto:/ Ach sliby chyby:/ Škoda, že si dáváš pauzu, ale chápu to;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama