2x09

19. dubna 2014 v 19:57 | Andee Waiss |  Story of...
Ahojky kočičky, máte tu další kapitolu, opět Andy a opět cosi erotického... schválně jestli uhodnete ten konec ;-)
Andee dneska konečně objevila Vampýrskou akademii po níž slintám od října a koukala na celou tu hodinu a půl v angličtině bez titulků a světe div se, já tomu rozumněla, byť jsem to předtím četla 3x, takže věděla o co jde :-) Jsem na sebe hrdá :-)
Všechno je nudně stejné. Dny trávím zavřená doma, kde se mnou většinou nezůstává, noci pak v o to těsnější blízkosti. Nakonec se mi pro větší praktičnost podaří přehodit si režim, takže se ve dne nenudím a v noci mu neusínám v náruči.
Je až roztomilé, jak se mi to po večerech snaží vynahrazovat. Vidím na něm, jak nerad mě tam nechává, uvězněnou. Vždy přichází s typicky rudou růží a než mi ji dá, přejíždí jejím květem po mé kůži. Ta zakletá princezna ve věži asi bude Růženka. Vždy mě nachází v tomtéž, tedy v jeho červeném Niké tričku, které mi půjčil když jsem u něj přespala. Tenhle stav koneckonců přetrvává, žádné pořádné oblečení nemám, takže si dle potřeby půjčuju to jeho a na výjimečné situace Esteřino, jelikož Vanessa je pořád stejná kráva.
I dnes má růži a v očích pohled hříšně propalující celou mou duši, až po tu maličkou část, která je stejná. Ta jediná nehoří, nýbrž je zažehnuta stejným plamenem vášně, čekající přesně na tenhle okamžik a pohled celičký nudný den. Nakonec se nám podařilo najít v našich plánech kompromis - ačkoli se mnou oficiálně chodí, vlastně mě jen navštěvuje po nocích. Je to úsměvné, ale mé koutky zvedá už jeho přítomnost. Pro tohle jsem zemřela a pro tohle teď žiju.
Dnes mě ovšem míjí a ani tu růži mi nedává, místo toho její lístky trhá a pohazuje po povlečení. Musím se zády zapřít o zeď. Tohle je tak… Můj úsměv se rozšiřuje.
"Chybělas mi," sděluje místo obvyklého egoistického dotazu, zda-li chyběl on mě. Konečně se zvedá a než zamíří ke mně, stiskne tlačítko na hudebním přehrávači a místnost vyplňují a podbarvují táhlé a tiché tóny. "Zatančíme si?" Musí vykouzlit svůj zvrhlý poloúsměv, abych vůbec uvěřila, že je to on. Nechci se probouzet, nechci!
Pokládám svou dlaň do té jeho. "Taky jsi mi chyběl."
"Já vím." Za otočky mě vyvléká z trička a trefuje jím lampu, čímž se tenhle pokoj lásky noří do jemně červeného světla. Zaručeně to byl úmysl. "Máš ten můj korzet," užasne nad mou nostalgickou náladou. Nemohla jsem ho nechat doma. Přitahuje mě k sobě, tělo na tělo. Jako na té svatbě, akorát tam jsem nebyla polonahá. Páni, tančím s ním ve svém nejerotičtějším kousku prádla. Jak krásně hříšné. Opět jeho snaha o romantiku skapává na uspěchané touze. Dokážeme se jeden druhého někdy nabažit? Bere mě do náručí a pokládá na plátky růží.
"Co jsi dneska dělala?" zeptá se naprosto neočekávaně a posadí se na okraj postele.
"Nic. Jako vždycky. Pojď ke mně," pobízím ho.
"Nemáš střední. Mohla by ses učit doma. Dálkově," navrhuje. Proč, sakra?! Jediné, co v reálném životě smím využít mě učí právě on a teď to kdoví proč nějak odsouvá. Stejně už toho k učení moc není.
"K ničemu už mi to nebude," mávnu rezignovaně rukou a hned poté ji natahuji k němu.
"Takhle nebudeš žít napořád, neboj," slibuje. Nechápu to, ale je mi to fuk. Pomalu rozepíná knoflíky své košile. "Co bys chtěla studovat?"
"Psychologii. Ale evidentně na ni nemám buňky, protože naprosto nechápu, proč se mnou teď řešíš školu, když tě chci," vztekám se se svou uraženě našpulenou pusou, již letmo políbí.
"Zajímáš mě. Vždycky ses vztekala, že chci jenom tvoje tělo," připomíná zlomyslně. Ne, tohle nebude žádná dobrosrdečnost. Navzdory svému odvážnému prohlášení mi sjede prsty do vlasů.
"Teď chci tvoje tělo já. Kecat můžem pak. Proč to děláš?"
"Tak krásně nedočkavá… Přesně proto. Zvyšuju napětí. Daří se, jak vidím," přizná konečně.
Já ti dám napětí! "Nedaří. Přešla mě chuť," ušklíbnu se. Chvíli si mě mlčky měří svým planoucím pohledem, načež je to on, kdo nevydrží. Napětí se zbavujeme oba.

"Míša tě chce vidět," oznámí mi nepřekvapivou novinu. Míša otravuje ustavičně.
"Proč ses s ní scházel? Nebalila tě, že ne?" zostražitím. Chodí za ní snad všechny dny? Proto se mnou celou dobu není?!
"Ne víc, než je její obvyklost," uklidnil mě. Nemohla bych jí to vyčítat, když jsem sama udělala totéž, ale problém je, že já bych nevyčítala. Já bych rovnou vraždila. Už Patrika chápu. "Vyzvídala o té události s tvým oživnutím."
"Řekli jsme jí všechno důležitý. Jestli to hodlá někomu vykecat, vlastnoručně jí zaškrtím, i kdyby mezi lidma." Měla by sis dávat pozor na pusu a na tu svou agresivitu, Waissová.
"Neřekl bych. Jednak bych tě mezi lidi zatím nepustil ani s tvou novou rozkošnou image, ale hlavně to nebude nutný. Byla prostě jen otravně zaujatá," uklidňuje mě. Na chvíli se poddávám tomu klidu, než mi ale dojde něco horšího. Ona prostě není jen doslova morbidně zvědavá. Ona shromažďuje informace, aby je mohla využít. Aby mohla oživit Tomáše. A co hůř, nejdřív na to bude muset někoho donutit pro ni zemřít. Udělal to snad Patrik stejně se mnou? Trápil mě na to dost, skoro až maniakálně. Byla to síla zvyku, jak tvrdil, nebo plán, který se mu oživením vymkl z rukou?
"Dal ses se mnou dohromady abys získal můj život?" vyhrknu rychleji, než stihnu myslet. Lži aspoň, prosím. Kladnou odpověď bych neunesla.
"Ne. Připomínalas mi…" zasnil se, ale rychle se oklepal a soustředěný na realitu ani nedopověděl.
"Protože tohle Míša míní udělat. Chce oživit Tomáše," sdělím mu svou domněnku, maximálně pravděpodobnou.
"Mělo mi to dojít," je šťastný že jsem mu uvěřila i že nevyzvídám jeho minulost, o níž zcela očividně mluvit nechce. Copak si neuvědomuje tu neskutečnou katastrofu, kterou se kamarádka pokouší uvést do provozu? Nejen že bude víceméně vražedkyně, ale navíc, na rozdíl od něj, to bude mít detailně naplánované. A ani tahle špatnost nic neznamená proti jejímu případnému úspěchu. Svět by nebyl bezpečný, pakliže by se po něm procházel ten, kterého Patrik zabil. Už vůbec bysme neměli klid. Musíme utéct tak jako tak. A ještě mnohem dál. Za hranice státu minimálně. Nenávist je mocná čarodějka aby nás dohnal i tam. Nepochybně by přesně tohle hned po probuzení mínil udělat, jelikož na rozdíl od kamarádky pochybuju, že by se jí coby své zachránkyni hned vrhal do náručí. Ale neudělala jsem snad přesně tohle já, ačkoli jsem ho před smrtí za tu vraždu nenáviděla?!
Sakra. Opět přemýšlím jen o sobě a o něm. A co ten nevinný chudák, který se zabije? Pravda, byla by to jeho vlastní blbost, stejně jako moje, ale přesto. Moje kamarádka by neměla nikoho zabíjet. Ona musí zůstat… čistá.
Už pokolikáté si říkám, že byla chyba s ní chtít mluvit. Mohla by o ničem nevědět, přesvědčená o mé neexistenci a po truchlení pokračovat normální život bez tajemství a černého svědomí. Pořád by byla bezstarostně šťastná, nezatížená zlem. Taková musí zůstat. Nesmí se o mě zajímat. O můj svět. Měla by mě nenávidět.
Musím se o to postarat.
"Potřebuju se s ní vidět."
"Půjdu s tebou," míní automaticky. Takže žádné že nemůžu? Čekala jsem jakési hříšné vyjednávání.
"V žádném případě. Buď rád, že u toho nebudeš, ale buď blízko. Bude to hnusný a budu tě pak potřebovat," věděla jsem. Stačí, že budu v nebezpečí její reakce já, jeho bych tomu nebezpečí nevystavila ani za milion. Jsem to koneckonců hlavně já, na niž se má vztekat.
"Budu doufat, že ovládáš bezpečnostní opatření," ustoupí.
"Fajn. A teď - komu jsem to podobná?"
"Nikomu," odsekne a mě to dochází. Ta první. Ironie, vážně.
 


Komentáře

1 Zoey* Zoey* | Web | 19. dubna 2014 v 20:18 | Reagovat

Jo, injekční jehly- to jdu k zemi rovnou :D tak jinak- jsem drobounká a dá se říct i hubená, ale chci být zpevněná a vypadat dobře v plavkách :P nesmíš to vzdávat :P mě naštěstí drží mamka a vždy s ejí můžu zeptat co a jak :D jako ex uměl slaná jídla- kuřecí s něčim se mu povedlo snad vždy, ale sladká jídla ? to vůbec :D bublanina byla beton, palačinky- hnus a ještě se spálil :D já nejsemm moc kámoška s válením těst, ale začínám se do toho dostávat - a taky nejím listové těsto :D

2 Kubi Kubi | Web | 19. dubna 2014 v 20:31 | Reagovat

To jsem zvědavá, co jí chce Andy říct xD Jinak Patrik takový romantik, jo? xD

3 Zoey* Zoey* | Web | 19. dubna 2014 v 21:18 | Reagovat

Prostě kluk provokatér :D už se těším jak se to mezi M. a A. vyvrbí a jak schůzka dopadne :))

4 Zoey* Zoey* | Web | 20. dubna 2014 v 6:11 | Reagovat

V mojí ruce mi nevadí  :D je to tak trochu ironie osudu :D
stejně se těším jak to s nima vymyslíš :) to že tuším, neznamená, že to musí být správně :))

5 Zoey* Zoey* | Web | 20. dubna 2014 v 7:02 | Reagovat

Myslela jsem, když tu jehlu držím já :D jinak zabodnutá mi už vadí :D a natož když je zabodlá ve mě-to mě všichni už sbíraj ze země :D hlavně se za mě modli, abych u maturity nedostala odběr krve :))
Nene :P až zveřejníš další díl, tak ti napíšu, jestli jsem se trefila nebo ne :P

6 Kubi Kubi | Web | 20. dubna 2014 v 14:07 | Reagovat

Promiň, tentokrát video nemám xD Děkuji za pochvalu jídelníčků a že mi budeš držet palečky:) Jsem v kuchyni celkem marná xD Ale baví mě to xD

7 Adele • hers.blog.cz Adele • hers.blog.cz | Web | 21. dubna 2014 v 22:21 | Reagovat

Kolik je vlastně Andy, šestnáct? Na šestnáctiletou holku to zvládá docela dobře, to odloučení od rodiny, přátel... no jo, ale má jeho :3 kde Patrik tráví dny?! :O
Doufám, že to Míše vymluví... :/

8 Lucy1616 Lucy1616 | Web | 22. dubna 2014 v 16:24 | Reagovat

Taky by mě zajímalo, co Patrik dělá, když není u Andy :D Tak to bude asi fakt masakr, co se chystá Andy udělat Míše :D

9 Andie Andie | Web | 25. dubna 2014 v 6:54 | Reagovat

taak konečně čas číst, na koment odpovím odpoledne :)
Vampýrskou akademii v AJ? máš můj obdiv, to bych nedala :) ale taky na ní musím mrknout už.
Kdo je Ester? zapomněla jsem, nebo tam ještě nebyla? :D nebo moment, není to přítelkyně bratra Patrika?
tak mi začíná připadat, že A. je schopná předpovídat budoucnost, nebo číst myšlenky ostatních, nebo tak něco ..
jsem zvědavá, co Míše provede, aby jí nenáviděla . nicméně jsem si jistá tím, že ona jí stejně nenávidět nedokáže :D

10 s. s. | Web | 5. května 2014 v 14:29 | Reagovat

Z nich je takový vraždící komando :DDD Patrik, Míša možná taky, pravděpodobně i Vanessa, zbytek rodiny :D
Tipuju, že Andy řekne Míše něco o sobě s Tomášem, aby jí naštvala :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama